| Aantal leds | 13 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| Connector | Deutsch DT 2 pin |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 400mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 50 m |
| Lichtbundel | Spot |
| Lumen | 3100 |
| Merk | |
| Model | Ovaal |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 57mm |
| Hoogte | 120mm |
| Voltage | 10~30V |
| Wattage | 39W |