9-32 Volt
| Aantal leds | 7 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| Connector | Deutsch |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | CISPR 25 CLASS 4 |
| IP keurmerk | IP68 |
| Lengte kabel | 500mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 168 m |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 3500 |
| Merk | |
| Model | Rond |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 63mm |
| Hoogte | 75mm |
| Voltage | 9~32V |
| Wattage | 35W |