| merk | 247 Lighting |
| Voltage | 9-32 Volt |
| Type leds | 9 LED’s |
| Wattage | 27 Watt |
| Lumen | 2430 |
| IP waarde | IP67 stof & waterdichtheid |
| Lens | PMMA-lens |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Materiaal montagebeugel | Roestvrij staal |
| Afmetingen | Hoogte: 109 mm Breedte: 109 mm Diep: 48 mm |
| ECE-goedgekeurd | ja |
| EMC-goedgekeurd | ja |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ° C tot 50 ° C |
| Aantal leds | 9 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| Connector | Geen |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 450mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 80 m |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 2430 |
| Merk | |
| Model | Vierkant |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 175mm |
| Hoogte | 109mm |
| Voltage | 9~32V |
| Wattage | 27W |