| Behuizing | Kunststof |
|---|---|
| Eigenschap 1 | Electro |
| Bout afstand | 45 mm |
| CE-gekeurd | Ja |
| ECE-gekeurd | R4 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 250mm |
| Merk | |
| Montage | Opbouw montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 45mm |
| Hoogte | 19.7mm |
| Voltage | 10~30V |
| Wattage | 1W |