| Aantal leds | 2 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Rubber |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| ECE-gekeurd | R7 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 200mm |
| Kleur | Rood/Wit |
| Merk | |
| Model | 45 graden steel |
| Montage | Verticale zij montage |
| Monteerzijde | Links |
| Breedte | 65mm |
| Hoogte | 32mm |
| Voltage | 10~30V |
| Wattage | 1W |