Oorspronkelijke prijs was: € 14,57.€ 9,95Huidige prijs is: € 9,95. excl. btw€ 12,04 incl. btw
| Aantal leds | 16 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| Connector | Geen |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 200mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 40 m |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 1920 |
| Merk | |
| Model | Vierkant |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 59mm |
| Hoogte | 28mm |
| Type led | SMD |
| Voltage | 12~24V |
| Wattage | 32W |