Back-up achteruitrijalarm | 107DB | Reg 10
| Behuizing | Kunststof |
|---|---|
| Eigenschap 1 | Electro |
| ECE-gekeurd | R10 |
| IP keurmerk | IP67 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | |
| Montage | Opbouw montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 116mm |
| Hoogte | 41mm |
| Voltage | 12~24V |