| Aantal leds | 42 |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| ECE-gekeurd | R10, R148 |
| EMC-ontstoord | CISPR25 CLASS3 |
| Functies | Knipperlicht |
| IP keurmerk | IPX9K |
| Lengte kabel | 500mm |
| Kabellengte | 500mm |
| Kleur | 6000K |
| Lichtafstand | 980 m |
| Lichtbundel | Spot/Flood |
| Lumen | 12800 |
| Merk | |
| Model | Rond |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 50mm |
| Diameter | 233mm |
| Hoogte | 109mm |
| Voltage | 12~24V |
| Wattage | 162W |