12/24 Volt
| Aantal leds | 16 |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| Connector | Deutch DT 6 pin |
| ECE-gekeurd | R10, R112, R6, R87 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP68 |
| Lengte kabel | Ingebouwde connector |
| Kleur | Helder wit |
| Kleur lens | Aansluiting: Zwart: – Wit: Dagrijlicht Bruin: Licht Rood: Groot licht Blauw: Knipperlicht |
| Lumen | 2696 |
| Merk | |
| Model | Koplamp |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Rechts |
| Breedte | 40.8mm |
| Hoogte | 773mm |
| Voltage | 12~24V |
| Wattage | 82W |