| Aantal leds | 20 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| Connector | Deutsch DT04-3P |
| ECE-gekeurd | R10, R112, R7 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP69K |
| Lengte kabel | 500mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 400 m |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 1600 |
| Merk | |
| Model | Rechthoekig |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 60mm |
| Hoogte | 102mm |
| Voltage | 12~24V |
| Wattage | 33.6W |