9-32 volt
90 watt
9000 lumen
6 super heldere lichtgevende leds
Geschatte IP68
Lens van polycarbonaat
Gegoten aluminium behuizing
Verlichtingshoek van 60 °
Flood Beam / 315m lichtafstand
Roestvrijstalen beugelbevestiging / M10-bout
Plug-in connector
Afmetingen: 106 x 79 x 131 mm
ECE Reg.10
EMC (CISPR 25 KLASSE 4)
Bedrijfstemperatuur: -40C tot + 60C
Nominale stroom @ 12V 5.6A
Nominale stroom bij 24 V 2,4 A.
| Aantal leds | 6 |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| CE-gekeurd | Ja |
| Connector | Deutch DT 2 pin |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP68 |
| Lengte kabel | Ingebouwde connector |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 315 |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 9000 |
| Merk | |
| Model | Vierkant |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 88.5mm |
| Hoogte | 131mm |
| Voltage | 9~32V |
| Wattage | 90W |