| Aantal leds | 8 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Aluminium |
| Eigenschap 1 | Electro |
| Connector | Geen |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Nee |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 400mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 35 m |
| Lichtbundel | Flood/Spot |
| Lumen | 3400 |
| Merk | |
| Model | Rechthoekig |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Horizontaal/Verticaal montage |
| Hoogte | 95mm |
| Voltage | 12~28V |
| Wattage | 40W |