| Aantal leds | 16 |
|---|---|
| Aantal patronen | geen |
| Behuizing | Grafeen |
| Eigenschap 1 | Electro |
| Connector | Geen |
| ECE-gekeurd | R10 |
| EMC-ontstoord | Ja |
| IP keurmerk | IP67 |
| Lengte kabel | 400mm |
| Kleur | Helder wit |
| Lichtafstand | 96 m |
| Lichtbundel | Flood |
| Lumen | 2016 |
| Merk | |
| Model | Vierkant |
| Montage | Bout Montage |
| Monteerzijde | Universeel |
| Breedte | 175mm |
| Hoogte | 28mm |
| Voltage | 10~30V |
| Wattage | 48W |